Książki Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  35,00 zł 57,00 zł W magazynie

  Psychologia pozytywna? Mindfulness? Uważność? Równowaga psychiczna? Szczęście? A po co to dzieciom i nam?… Przekonaj się sam. Przeczytaj jedną bajkę, albo dwie :) Może Twoje dziecko nabierze innej perspektywy na te same problemy, a może tę nową perspektywę dzięki metaforze i mądrości ukrytej w bajce zdobędziesz Ty sam? Przesyłka GRATIS!

  35,00 zł 57,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  79,00 zł 120,00 zł W magazynie

  Teraz do albumu dodajemy szczęśliwy upominek! “Pałac  Kolorów. Magia makijażu” to ekskluzywnie wydany album o makijażu nie tylko dla wizażystów. Przepiękne, kolorowe zdjęcia, jedwabny papier, złocone brzegi, tytuł tłoczony złotem, metaliczne tła oraz bardzo wysoka jakość edytorska albumu sprawiają, że jest to luksusowa pozycja, obok której nie można...

  79,00 zł 120,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  35,00 zł W magazynie

  “Bez wysiłku to opowieść o poszukiwaniu sensu życia w świecie egzystencjalnej pustki. Historia tym bardziej niezwykła, że prawdziwa, prowadzi główną bohaterkę, Blankę, ulicami Mexico City, każąc zmierzyć się jej z obcą rzeczywistością, nieznanym językiem i brakiem pieniędzy... UWAGA: Nakład na wyczerpaniu. Przesyłka GRATIS!

  35,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów