Szczęście podaj dalej - nr 1

Nowy produkt

Pierwszy, premierowy numer magazynu "Szczęście podaj dalej".

Nakład pierwszego numeru jest na wyczerpaniu, zatem to ostatnia okazja na jego zdobycie!

Przesyłka GRATIS!

Więcej szczegółów

19,00 zł brutto

Opis

Format 235 x 165mm
Ilość stron 56
Język polski

Więcej informacji

Zatrzymaj się, pomyśl i odpowiedz na pytanie, czy jesteś naprawdę szczęśliwy. Czy wszystko, co robisz, da się opisać słowami: dobro, optymizm, życzliwość i satysfakcja. SZCZĘŚCIE – PODAJ DALEJ to pierwszy magazyn poświęcony psychologii pozytywnej i rozwijaniu tego, co w ujęciu tej dziedziny wiedzy określane jest jako dobrostan subiektywny, czyli zadowolenie z fizycznego, psychicznego i społecznego rozwoju naszego życia. Komu dedykujemy nasze czasopismo? Każdemu! Każdemu kto szuka sposobu na poprawę swojego życia i czerpanie z niego większej satysfakcji.

W pierwszym numerze: Dorota Kościukiewicz-Markowska odpowie napytanie, czym jest szczęście; Marlena Kossakowska doradzi jak żyć pięknie; Jacek Fiury Rudnicki rozważy, czy wypada bronić szczęścia za wszelką cenę. Co jeszcze? Sylwia Olszewska pokaże, jak ważne jest podtrzymywanie bliskich relacji z innymi; organizatorzy Inspiration Day Show udowodnią, że niemożliwe staje się możliwe, a znani i lubiani szczecinianie zdradzą, na czym polega dobro. To jednak nie wszystko! Nasi redaktorzy opowiedzą również o złudnej rzeczywistości, biofeedbacku, doświadczeniach z medytacją a także o zaletach biblioterapii. Warto więc sięgnąć… warto przeczytać i oczywiście warto podać dalej.

Magazyn "Szczęście podaj dalej" jest rozdawany bezpłatnie w ponad 200 punktach Szczecina i tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy go rozwijać.

Jeśli podoba Ci się idea naszego magazynu to zapraszamy do wspierania projektu poprzez zamawianie numerów z przesyłką bezpośrednio na Twój adres. Nakład pierwszego numeru jest na wyczerpaniu, zatem to ostatnia okazja na jego zdobycie!

Dzięki Twojej hojności, ktoś inny może na tym skorzystać. Ty dajesz, a On czy Ona może zainspirować się jakimś słowem z magazynu i zmienić swój świat. Co z tego będziesz miał Ty? Radość z dobrego uczynku. Bo według psychologii pozytywnej pieniądze spożytkowane na szczęście innego, utrzymują dłużej nasz dobrostan niż wydane na siebie.

Poza tym dobro zawsze wraca… I nie jest to kwestia wiary (Nie wierz nam na słowo, zrób eksperyment – spróbuj uśmiechnąć się do kogoś szczerze i zobacz jak zareaguje. To działają nasze neurony lustrzane w mózgu).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: