Szczęście podaj dalej - nr 2 Zobacz większe

Szczęście podaj dalej - nr 3

Nowy produkt

Najnowszy, trzeci numer magazynu "Szczęście podaj dalej ".

Przesyłka GRATIS!

Więcej szczegółów

10,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
10 8,00 zł Do 20,00 zł
20 6,00 zł Do 80,00 zł
30 5,00 zł Do 150,00 zł

Opis

Format 235 x 165mm
Ilość stron 62
Język polski

Więcej informacji

Zatrzymaj się, pomyśl i odpowiedz na pytanie, czy jesteś naprawdę szczęśliwy. Czy wszystko, co robisz, da się opisać słowami: dobro, optymizm, życzliwość i satysfakcja. SZCZĘŚCIE – PODAJ DALEJ to pierwszy magazyn poświęcony psychologii pozytywnej i rozwijaniu tego, co w ujęciu tej dziedziny wiedzy określane jest jako dobrostan subiektywny, czyli zadowolenie z fizycznego, psychicznego i społecznego rozwoju naszego życia. Komu dedykujemy nasze czasopismo? Każdemu! Każdemu kto szuka sposobu na poprawę swojego życia i czerpanie z niego większej satysfakcji.

Magazyn "Szczęście podaj dalej" jest rozdawany bezpłatnie w ponad 200 punktach Szczecina i tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy go rozwijać.

Jeśli podoba Ci się idea naszego magazynu to zapraszamy do wspierania projektu poprzez zamawianie numerów z przesyłką bezpośrednio na Twój adres.

Dzięki Twojej hojności, ktoś inny może na tym skorzystać. Ty dajesz, a On czy Ona może zainspirować się jakimś słowem z magazynu i zmienić swój świat. Co z tego będziesz miał Ty? Radość z dobrego uczynku. Bo według psychologii pozytywnej pieniądze spożytkowane na szczęście innego, utrzymują dłużej nasz dobrostan niż wydane na siebie.

Poza tym dobro zawsze wraca… I nie jest to kwestia wiary (Nie wierz nam na słowo, zrób eksperyment – spróbuj uśmiechnąć się do kogoś szczerze i zobacz jak zareaguje. To działają nasze neurony lustrzane w mózgu).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: