Szczęście podaj dalej - nr 2 Zobacz większe

Szczęście podaj dalej - nr 3 (BRAK)

Nowy produkt

Trzeci numer magazynu "Szczęście podaj dalej ".

Nakład wyczerpany.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Format 235 x 165mm
Ilość stron 62
Język polski

Więcej informacji

Zatrzymaj się, pomyśl i odpowiedz na pytanie, czy jesteś naprawdę szczęśliwy. Czy wszystko, co robisz, da się opisać słowami: dobro, optymizm, życzliwość i satysfakcja. SZCZĘŚCIE – PODAJ DALEJ to pierwszy magazyn poświęcony psychologii pozytywnej i rozwijaniu tego, co w ujęciu tej dziedziny wiedzy określane jest jako dobrostan subiektywny, czyli zadowolenie z fizycznego, psychicznego i społecznego rozwoju naszego życia. Komu dedykujemy nasze czasopismo? Każdemu! Każdemu kto szuka sposobu na poprawę swojego życia i czerpanie z niego większej satysfakcji.

Magazyn "Szczęście podaj dalej" jest rozdawany bezpłatnie w ponad 200 punktach Szczecina i tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy go rozwijać.

Jeśli podoba Ci się idea naszego magazynu to zapraszamy do wspierania projektu poprzez zamawianie numerów z przesyłką bezpośrednio na Twój adres.

Dzięki Twojej hojności, ktoś inny może na tym skorzystać. Ty dajesz, a On czy Ona może zainspirować się jakimś słowem z magazynu i zmienić swój świat. Co z tego będziesz miał Ty? Radość z dobrego uczynku. Bo według psychologii pozytywnej pieniądze spożytkowane na szczęście innego, utrzymują dłużej nasz dobrostan niż wydane na siebie.

Poza tym dobro zawsze wraca… I nie jest to kwestia wiary (Nie wierz nam na słowo, zrób eksperyment – spróbuj uśmiechnąć się do kogoś szczerze i zobacz jak zareaguje. To działają nasze neurony lustrzane w mózgu).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szczęście podaj dalej - nr 3 (BRAK)

Szczęście podaj dalej - nr 3 (BRAK)

Trzeci numer magazynu "Szczęście podaj dalej ".

Nakład wyczerpany.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: