Warsztaty PSYCHOKARDIOLOGIA (6 tygodni) Zobacz większe

Warsztaty PSYCHOKARDIOLOGIA (6 tygodni)

Warsztaty z psychokardiologii i uważności w 6-cio tygodniowym programie autorskim Agnieszki Flis-Plewik i Doroty Kościukiewicz-Markowskiej.

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

1. Odczuwasz ciągły niepokój, zmęczenie, napięcie oraz lęk o swoje zdrowie
2. Masz kołatania serca, arytmie, kłucia w klatce piersiowej
3. Jesteś młodą osobą a masz nadciśnienie tętnicze lub objawy psychosomatyczne

Więcej szczegółów

1 200,00 zł brutto

Opis

Data 24.05 - 28.06.2018
Miejsce Staromłyńska 20/13, Szczecin
Rozpoczęcie szkolenia 24.05.2018
Zakończenie szkolenia 28.06.2018
Czas trwania 6 tygodni (6 x 3h - czwartki 18:00-21:00)

Więcej informacji

Na warsztatach nauczysz się:  

W jaki sposób działają Twoje serce, ciało, mózg i umysł. Dowiesz się o ich wzajemnych powiązaniach i oddziaływaniach. Nauczysz się zauważać swoje emocje i dostrzegać ich objawy w ciele. Doświadczysz w jaki sposób myślenie oraz emocje mają wpływ na zdrowie. Otrzymasz metody i narzędzia, aby Twój organizm funkcjonował prawidłowo w zdrowiu i harmonii.

_________

O autorkach programu:

Aga.jpg

Agnieszka Flis-Plewik

Lekarz kardiolog, specjalista w zakresie psychokardiologii oraz Racjonalnej Terapii Zachowań. W trakcie studiów z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Uwielbia pracę z ludźmi. W swojej pracy z pacjentami kardiologicznymi, oprócz typowego leczenia farmakologicznego - stosuje metody uwzględniające aspekty psychologiczne. Stara się w każdym pacjencie oprócz jego choroby zobaczyć prawdziwego człowieka razem z jego emocjami i potrzebami. Na co dzień z pasją towarzyszy pacjentom w procesie leczenia, wspierając ich w świadomym tworzeniu swojego zdrowia.

 

Dorota Kościukiewicz-Markowskiej

Absolwentka Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS oraz Neurokognitywistyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Certyfikowany nauczyciel Heroic Imagination Project – programu „Rozumienie ludzkiej natury” prof. Zimbardo. Ukończyła liczne szkolenia (Pedreguer - Hiszpania) dotyczące natury umysłu i uważności prowadzone przez Alana Wallace”a - certyfikowane przez Instytut Mindfulness Nirakara z Madrytu.

Pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu „Szczęście – podaj dalej”. Założycielka Szkoły Szczęścia. Nauczyciel uważności i psychologii pozytywnej, szkoleniowiec, mówca, felietonistka (m. inn. Magazyn Mayer), pisarka: „Nie chwycisz wiatru w garść”, „Bez wysiłku”, „Bajeczki nie tylko dla Majeczki. Mądre bajki z dobrą puentą”, „Pałac kolorów”.

_________

Program:  

Szczegółowy program warsztatów znajdziesz pod adresem www.stopstres.edu.pl/course/psychokardiologia_6tygodni

_________

UWAGA: warsztaty dla osób bez uzależnień od substancji psychoaktywnych, bez zaburzeń psychologicznych i psychicznych (szczególnie - silna, kliniczna depresja, choroba dwubiegunowa, psychozy) oraz dla osób nieprzyjmujących medykamentów zmieniających stany świadomości ani w trakcie leczenia psychiatrycznego.